Szanowni Państwo,
Koleżanki i Koledzy,

WAMASPON wspólnie z portalem szybko.pl organizuje dniu 7 listopada 2019 roku w Olsztynie, w Galerii Sowa, ul. Zamkowa 2, szkolenie na temat: Jak przygotować ofertę do szybkiej sprzedaży?  Fotografowanie i copywriting. Początek szkolenia o godz. 10.00.

W trakcie szkolenia dowiemy się jak robić dobre zdjęcia smartfonem oraz jak przechowywać je w "chmurze”, aby zawsze mieć pod ręką i móc wykorzystać do promocji w różnych kanałach komunikacji z klientami.

W części poświęconej redagowaniu opisów nieruchomości będzie miejsce na dyskusję nad wartością słowa w tekście sprzedażowym, praktyczne wskazówki, związane z prowadzeniem komunikacji e-mailowej z klientami oraz przygotowywaniem nośników reklamowych w świecie realnym (ulotki, banery i szyldy).
Czego konkretnie dowiemy się podczas szkolenia w materiale:
https://www.youtube.com/watch?time_continue=21&v=ydbCFvgiXs8

Chęć udziału w szkoleniu “Jak przygotować ofertę do szybkiej sprzedaży? Fotografowanie i copywriting” należy zgłosić mailowo na adres:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub telefonicznie 501 546 001 (Danuta Nalazek) lub do szybko.pl.

Koszt uczestnictwa: - dla członków WAMASPON  - 30 zł,   - dla pozostałych osób - 50 zł

Ze względu na warsztatowy charakter spotkania liczba miejsc ograniczona.

Serdecznie zapraszamy
Za zarząd WAMASPON
Danuta Nalazek

 

Copyright WAMASPON 2013