Ogólnopolski Dzień Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami

Świętuj razem z nami!
Ogólnopolski Dzień Pośrednika (Olsztyn 24-26.03.2023)

ŚWIĘTUJ RAZEM Z NAMI!

Zapraszamy na Ogólnopolski Dzień Pośrednika Olsztyn 2023 (24-26.03.2023) 🥳 🥳 🥳

Polska Federacja Rynku Nieruchomości wraz z Warmińsko-Mazurskim Stowarzyszeniem Pośredników w Obrocie Nieruchomościami oraz partnerami strategicznymi: portal Morizon-Gratka.pl oraz Galactica Virgo zapraszają do wspólnego świętowania pośredników z całej Polski.

Kto wymyślił Dzień Pośrednika, jaka jest jego historia? Dowiecie się na miejscu. Gwarantujemy świetną zabawę, konkursy, loterie, nagrody, dużą dawkę wiedzy i informacji niezbędnych w naszej codziennej pracy. Naszym celem jest integracja i współpraca pośredników prowadząca do zawierania bezpiecznych transakcji.

Nie przez przypadek na miejsce celebracji wybraliśmy niezwykle atrakcyjny teren Warmii. Kraina Tysiąca Jezior niesłusznie łączona często z Mazurami słynie nie tylko ze wspaniałych gotyckich zabytków, ale licznych terenów rekreacyjnych. To jeden z najbardziej ekologicznych obszarów Polski (jeden z największych w Europie kompleksów leśnych w granicach miasta). Olsztyn to stolica regionu i tam właśnie spędzimy trzy fantastyczne dni. Nasze spotkanie rozpoczniemy od integracji uczestników w zabytkowym Browarze Warmia. Oprócz wiedzy i wspólnej zabawy zwiedzimy między innymi zabytkowy rynek z pięknymi zabudowaniami, charakterystycznymi dla regionu, Zamek Kapituły Warmińskiej, Wysoką Bramę wraz z fragmentami murów obronnych, a także słynną Ławeczkę Kopernika, gdzie można sobie zrobić pamiątkowe zdjęcie zasiadając obok słynnego astronoma. Uczestników wydarzenia zaprosimy też do jednego z największych planetariów w Polsce.

Komfort pobytu zapewni nam nowoczesny, luksusowy Hotel Przystań Hotel&Spa położony nad brzegiem jeziora z rozpościerającym się malowniczym widokiem! 🙂

Nie zwlekajcie z zakupem biletów, do 20 stycznia możecie je kupić w niższej cenie! 🙂

Zapraszamy na https://dzien-posrednika.pl/ oraz do wysyłania zgłoszeń poprzez FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Życzymy Państwu szczęśliwego Nowego Roku i samych udanych transakcji!
PFRN i Warmińsko-Mazurskie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami.